ساخت تیزرهای تبلیغاتی برای برند های معتبر در کشور

طراحی لوگو و نشانه تجاری برای برند شرکت های معتبر و شخصی

لوگو فونت شخصی

عکاسی فشن و مدلینگ از برند شما

عکاسی مدلینگ

ایجاد یک تحول عظیم در روند کسب و کار شما، زمانی انجام می شود که با تغییرات زمانه همسو باشید. شک نکنید یکی از مهمترین فاکتورهایی که می توان به آن اتکا کرد، بحث تولید محتوای اصولی و استاندارد است.

تولید محتوا این امکان را در اختیار شما می گذارد که در مسیر برندینگ، توسعه کسب و کار، جلب اعتماد مشتری، افزایش فروش و… موثر عمل کنید. دوره آموزش تولید محتوا دقیقا در همین مسیر قدم برمی دارد و به شما کمک می کند تا بتوانید به صورت استاندارد، فضای کلی کسب و کار خود را تغییر دهید.

به همین دلیل یه دوره براتون در نظر گرفتیم

مهم ترین پیشنیاز این دوره علاقه، نیاز، پشت کار و وقت کافی هست. زمانی که به این حوزه علاقه مند باشید، خود به خود درهای یادگیری براتون باز میشه و به سمت درک عمیق تر مسئله حرکت می کنید، از طرف دیگه “نیاز واقعی به تولید محتوا” موتور محرک دومی هست که به شما کمک میکنه موفقیتتون بیشتر و بیشتر بشه. وقت کافی و پشت کار هم، دو عنصر مهم در یادگیری است، باید زمان کافی برای مطالعه و تمرین داشته باشید و از استادتون بخواید تمرین بیشتری به شما بده.

اولین و مهم ترین مزیت جامع بودن دوره تولید محتواست، هیچ مجموعه ای دیگه ای تمام این دروس را یکجا آموزش نمی دهد، شما با شرکت در ترم اول این دوره می توانید وارد بازارکار بشوید، از مزیت های دیگه این دوره آموزش سه مرحله ای آن است، یه مزیت دیگه گواهی دانشگاه شریفه، شما بعد از تمام دوره در صورت قبولی گواهی دوزبانه دانشگاه شریف رو دریافت می کنید.

میانگین درآمد تولید کنندگان محتوا در ایران در سال 1401

بسته به نوع انتخاب جایگاه تولید محتوا درآمد تغییر می‌کند.

به‌ عنوان مثال حداقل درآمد کارشناس تولید محتوا متنی به طور میانگین ماهانه بین 4.5 تا 9 میلیون تومان است.

میانگین درآمد کارشناس تولید محتوای گرافیکی بین 8 تا 12 میلیون تومان در ماه است

میانگین درآمد کارشناس تولید محتوا ویدئویی ( ویدئوی رئال، تیزر تبلیغاتی، موشن گرافیک، استاپ موشن، انیمیشن) بین 8 تا 25 میلیون است (کارشناس خبره)

میانگین درآمد کارشناس کپی رایتینگ بین 15 تا 50 میلیون در ماه است( متخصص)

میانگین درآمد استراتژیست تولید محتوا بین 20 تا 60 میلیون در ماه است (متخصص)

میانگین درآمد سئو کار بین 15 تا 50 میلیون در ماه (متخصص)

طراحی لوگو و ست اداری / طراحی پوستر های سینمایی / طراحی پوستر تاتر / تولید تیزر تبلیغاتی تولید / پادکست های صوتی / ایده پردازی تولید محتوا / آموزش تولید محتوا

مهارت های من
آموزش تدوین، طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی 100%